koronawirus ilustracja poglądowa

Szanowni Mieszkańcy, z uwagi na wzmożony okres zachorowań na grypę oraz pojawiające się na terytorium RP przypadki zachorowań na koronawirusa zwracamy się do Państwa z prośbą o ograniczenie wizyt w naszym Urzędzie.
Wszelkie zapytania i wątpliwości można zgłaszać drogą telefoniczną tel. 55 6442902 lub mailową na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakty telefoniczne do Zakładu Gospodarki Komunalnej w Braniewie znajdują się na stronie internetowej BIP ZGK w zakładce; http://bip.zgk.braniewo.pl

 

Jeśli wystąpi pilna potrzeba zostaną Państwo poproszeni o osobiste stawienie się w Urzędzie.

Obsługa odbywać się będzie wyłącznie w sprawach pilnych w godzinach 10.00-13.00 i tylko po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu spotkania z pracownikiem urzędu. Interesanci, którzy nie umówili się telefonicznie, nie zostaną wpuszczeni do budynku.